Середа, 27 березня 2024, 13:19
803
0
0

Національна збірна України на чолі з головний тренером Сергієм Ребровим перемогла Ісландію у вольовому стилі та кваліфікувалась на Євро-2024.

Реал Мадрид привітав українського голкіпера Андрія Луніна та опубікував новину на Х та на сайті клубу.

«Україна з Луніним у воротах обіграла Ісландію у фіналі плей-офф відбіркового турніру чемпіонату Європи на Тарчинські Арені Вроцлав у Польщі. Цією перемогою українці забезпечили собі місце на континентальному турнірі в Німеччині влітку.

Ісландці вийшли вперед завдяки голу Гудмундссона на півхвилинній позначці. Після перерви Циганков на 54-й хвилині зробив рахунок 1:1, а Мудрик на 84-й хвилині оформив кваліфікацію України, забивши 2:1».

Тібо Куртуа також доєднався до привітань та прокоментував допис Луніна в Instagram: "Вітаю, друже".

Довідково: Українці потрапили до групи Е, де боротимуться із збірними Румунії, Словаччини та Бельгії. Усі матчі відбудуться в червні 2024 року.

Бражко: Ця перемога для України, для наших воїнів, для усіх українців