Олімпійська збірна України у першому матчі в історії поступилась Японії

400
0
0

фото Getty Images

Сьогодні, 25 березня, олімпійська збірна Україна провела свій перший матч в історії, зігравши у японській Фукуоці із збірною Японії U-23.

У першому таймі Україна намагалась грати першим номером по довгу розігруючи атаки, але їй практично нічого не вдавалось створити в атаці. Натомість японці діяли швидше і було гострішими. Проте сейви Фесюна та погана реалізація господарів зберегли рахунок 0-0  після першої половини гри.

Другий тайм розпочався з голу Японії. Це Сеніке замкнув подачу із кутового і влучив у перекладину, але першим на добиванні опинився Сато, який і відправив м'яч у ворота. Надалі гра розвивалась у тому ж руслі, що й до цього, а на 76-й хвилині японці забили другий гол. Відзначився Танака, який за 9 хвилин до цього вийшов на заміну. Він після серії рикошетів підібрав м'яч у штрафному майданчику та вдотик пробив у дальній кут. Після цього українці нарешті повноцінно заволоділи ініціативою, але забити хоча б гол престижу їм не вдалося.