Поділитись:

Шаран розповів про головну проблему Яремчука, яку Роману вдалось подолати в Олександрії

Понеділок, 25 березня 2024, 11:43
296
0
0
Шаран розповів про головну проблему Яремчука, яку Роману вдалось подолати в Олександрії

фото ФК Олександрія

Ексголовний тренер Олександрії Володимир Шаран пригадав часи роботи з Романом Яремчуком та розповів про сильні та слабкі сторони були українського нападника.

– Які основні чесноти Яремчука ви можете виокремити, як його колишній тренер?

– Професіоналізм та бажання. Він дуже любить футбол. Коли він прийшов в Олександрію, то не очікував, що я зі своїм тренерським штабом одразу буду довіряти йому.

Однак я побачив хорошу школу, тактичну навченість, непогану швидкість та постійну націленість на ворота. Це мені сподобалося. Я почав йому довіряти. Він заграв та допоміг Олександрії. 

Пам’ятаю, як президент Сергій Анатолійович Кузьменко на банкеті після завершення першої частини сезону, коли вже було відомо, що Ромчик повертається у Динамо, дуже тепло його привітав. Було розчарування, що він не залишиться в Олександрії до кінця сезону.

Станіславович одразу сказав мені, що збирається його забирати. Я просив дати ще пів року, аби хлопець додав у своїй грі. Дуже шкода, що домовитися не вдалося. Ромчик повернуся до Динамо та не заграв там. Думаю, краще б тоді він ще залишився в мене в Олександрії, яка добре виступала.

– Можливо, тоді ви побачили якісь недоліки у його грі?

– Він хотів грати на чистих м’ячах. Я, звичайно, звернув на це увагу та сказав: «Рома, без боротьби у футбол не грають. Треба вступати у відбір». І він мене почув.

Показовий момент був у матчі в Полтаві із Ворсклою (2:2), коли він вже на восьмій секунді Яремчук забив м’яч завдяки тому, що побіг пресингувати захисника та скористався його помилкою, після чого реалізував вихід віч-на-віч із воротарем.

Нагадаємо, що Яремчук провів в Олександрії першу половину сезону 2016/2017, забивши за 17 матчів 6 голів.

Джерело: УФ

Читайте також:

Ексагент Яремчука: Романа звинувачували, що він порушує режим та п’є

Капітан Ісландії: Україна значно сильніший суперник, ніж команди, з якими ми грали до цього

Руслан Ротань: Не всі українські клуби готові відпускати гравців до олімпійської збірної

296
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS