Поділитись:

Спалетті: Для збірної Італії важливі гравці, які можуть грати більше однієї ролі

Понеділок, 25 березня 2024, 12:49
193
0
0
Спалетті: Для збірної Італії важливі гравці, які можуть грати більше однієї ролі

фото Getty Images

Під час прес-конференції, що відбулася по завершенню товариського матчу Еквадор 0-2 Італія, тренер національної збірної Лучано Спаллетті розповів про виклики, як стоять перед ним та командою напередодні Євро-2024:

"Нам потрібні гравці, які перестрибують через людину, вони важливі. Оборона в три людини може допомогти тим, хто так грає в чемпіонаті. На фланзі у нас є велика варіативність. Важливі гравці, які можуть грати більше однієї ролі, або займати більше однієї зони: Ді Лоренцо, Дарміан, Дімарко, який не просто бігає по флангу. Камб'язо, який грає зліва і справа. Двадцять три гравці - це мало для чемпіонату Європи, ті, хто робить більше, мають перевагу. Я повинен бути обережним, щоб не допустити помилок. Я також залишив вдома декого, хто міг би бути з нами, а також тих, хто грає у молодіжній збірній до 21 року", - цитує наставника Скуадри Адзурри Gazzetta dello Sport.

Нагадаємо, що Італія є чинним володарем титулу чемпіона Європи, а на Євро-2024 зіграє в одній групі з Албанією, Хорватією та Іспанією.

Читайте також: 

Один з лідерів збірної Ісландії не зіграє проти України

Шаран розповів про головну проблему Яремчука, яку Роману вдалось подолати в Олександрії

Оновлена інформація щодо травмованих гравців збірної України перед матчем з Ісландією (+відео)

193
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS