Поділитись:

Руслан Ротань: Не всі українські клуби готові відпускати гравців до олімпійської збірної

Неділя, 24 березня 2024, 17:29
311
0
0
Руслан Ротань: Не всі українські клуби готові відпускати гравців до олімпійської збірної

фото Getty Images

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань на пресконференції перед матчем із збірною Японії U-23 розповів про свої успіхи на чолі молодіжки і кадрову ситуацію в команді.

— Яке головне завдання стоїть перед збірною України в прийдешньому матчі?

— Перш за все ми хочемо від нашої країни подякувати народу Японії за те, що, незважаючи на велику відстань між нашими державами, він дуже близький до нас. Японія — одна з перших країн, яка стала разом із нами й надає Україні багато допомоги для боротьби з агресором.  

Щодо питання, та зараз ми розпочинаємо підготовку до Олімпійських ігор. І нам важливо підготуватися до них якомога якісніше. Тому гра зі збірною Японії дуже корисна. Наш суперник — дуже якісна команда. Ми переглядали її матчі. Хочу побажати вашій збірній потрапити на Олімпійські ігри. Ми вболіватимемо за вас, а можливо, і будемо разом в одній групі.

— Розкажіть, будь ласка, як вам вдалося створити таку сильну команду.

— Дякую вам за комплімент і хочу зазначити, що наша нація, і футболісти зокрема, — максималісти. Успіх нашої олімпійської збірної для нас дуже важливий крок уперед. Ми вперше потрапили на Олімпійські ігри, й у нас ще немає досвіду виступів там. Для нашої країни це дуже важливо, але ще важливіше підготуватися до Ігор і добре себе показати. У нас дійсно сильна збірна. Єдина проблема на сьогодні, яку я бачу, це те, що не всі українські клуби готові відпускати гравців. Такого не повинно бути, адже це престиж нашої країни — особливо в такий час. Ми ж будемо намагатися покращити нашу гру, адже є ще куди розвиватися. 

— Яка у вас кадрова ситуація?

— Ситуація в нас така, що наразі наша перша збірна виступає у кваліфікації Євро-2024, й у ній є гравці олімпійської збірної, яких ми б хотіли бачити на Іграх. До того ж молодіжна збірна зараз гратиме важливий матч відбору європейської першості проти Азербайджану. Тож поєдинок з Японією — напевно, третій у пріоритеті, адже це товариський матч. Попри це, для нас він дуже важливий. У нас є хлопці, які не задіяні в тих офіційних матчах і вперше потрапили в олімпійську команду. Тому можливість поїхати на Олімпійські ігри — це для них великий шанс, і вони на цьому сконцентровані.   

Зазначимо, що товариський матч олімпійської збірної України проти збірної Японії U-23 відбудеться 25 березня в японській Фукуоці на стадіоні Kitakyushu Stadium. Старт гри о 12:15 за київським часом.

Читайте також:

Тренер збірної України U-19: Крістіан Шевченко не має перекладача

Українець став найстаршим професійним футболістом у світі

Михайленко: Якщо ми потрапимо на Євро — це буде великий успіх

311
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS