Поділитись:

Колишній форвард Ньюкасл Юнайтед втягнутий у скандал з поцілунком Луїса Рубіалеса

Четвер, 05 жовтня 2023, 17:37
178
0
0
Колишній форвард Ньюкасл Юнайтед втягнутий у скандал з поцілунком Луїса Рубіалеса

Фото: GettyImages

Колишній форвард Ньюкасла, Малаги, Депортіво Ла-Корунья та збірної Іспанії Альберт Луке став останнім, хто опинився в центрі скандалу з поцілунком Луїса Рубіалеса, після того, як дав свідчення у справі про сексуальне насильство та примушування колишнього президента RFEF.

 

Протягом останніх двох тижнів різні члени збірної Іспанії, персонал і керівництво RFEF були викликані для дачі свідчень. Серед них такі зірки, як Ірен Паредес та Алексія Путеллас, а також сам Рубіалес, який порівняв щастя, яке він відчував у той час, із закінченням війни в Україні.

Луке, який був спортивним директором чоловічої збірної Іспанії, також був причетний до цього, і тепер сам стикається зі звинуваченнями у примусі. Це може призвести до тюремного ув'язнення на термін від 12 до 24 місяців або штрафу в розмірі його доходу за цей період.

El Mundo (через MD) з'ясувала, що під час дачі свідчень його допитували про текстове повідомлення, надіслане одній з подруг Дженні Ермосо, так званій Ані. Її подруга намагалася виступити в ролі посередника між Ермосо та Федерацією.

«Доброго ранку, Анно. По правді кажучи, я навіть не знаю, що тобі сказати... Я відповім тобі як Альберт Луке, а не як Федерація».

«Мені, який все це пережив... Це здається таким несправедливим, таким несправедливим, те, що робиться з Луїсом, ставлення Дженні здається мені настільки позбавленим людяності... Так мало співчуття і людяності... Простий жест, який привів би до усунення найбільшої бурі в їхньому житті... Знаючи, що немає ніякої недобросовісності, стрибати на вагончик, щоб вбити його. Так несправедливо, коли ви сказали мені, що вона не збирається говорити...»

Луке відправили на Ібіцу, де розташовувався святковий загін Іспанії, щоб переконати Ермосо виступити на користь Рубіалеса. Ермосо не розмовляла з ним, що призвело до ще одного повідомлення.

«Не поговорити зі спортивним директором іспанської федерації футболу та другом навіть дві хвилини...? Я лише бажаю, щоб життя відплатило їй за те, що вона робить з ним. Вона розплачується за це несправедливо, але вона нічого не заслуговує через те, що в ній мало людяності... Кожен отримує те, на що заслуговує з часом. Поговорити з тобою [Анно]? Коли захочеш».

Читайте також: «Експрезидент RFEF  Луїс Рубіалес заявив, що поцілунок Дженні Ермосо був "як закінчення війни в Україні"»

178
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS