Поділитись:

Експрезидент RFEF  Луїс Рубіалес заявив, що поцілунок Дженні Ермосо був "як закінчення війни в Україні"

Середа, 04 жовтня 2023, 14:00
122
0
0
Експрезидент RFEF  Луїс Рубіалес заявив, що поцілунок Дженні Ермосо був "як закінчення війни в Україні"

Фото: GettyImages

Колишній президент RFEF Луїс Рубіалес днями дав свідчення в суді, де описав свій поцілунок із зіркою збірної Іспанії Дженні Ермосо як "щось природне між двома людьми, які співіснують протягом тривалого часу".

 

Різні члени персоналу RFEF, збірної Іспанії та тренерського штабу були викликані до суду для надання своїх версій подій, а прокурор звинуватив Рубіалеса у сексуальному насильстві та примусі. Алексія Путеллас, Ірен Паредес і Міса Родрігес з'явилися в суді і дали свідчення, що вони були свідками тиску на Ермосо з метою публічного замовчування інциденту.

El Espanol (через Sport) стверджує, що вони мали доступ до заяв Рубіалеса.

«Я обіймав гравців, тренера, коли вона проходила повз. Вона підійшла до мене, щоб обійняти мене. Ми обіймаємося, вона піднімає мене і я роблю жест, щоб не впасти, все це відбувається під час розмови, в якій я нагадую їй, що без неї збірна не виграла б чемпіонат світу. Тож я прошу її, прошу. І вона каже мені: "Добре"».

«Вона хапає мене, де тільки може, я теж її хапаю, і більше нічого не відбувається. Через дві-три хвилини вони всі підхопили мене і підкинули в повітря. І в цей момент я не кажу, що вони не повинні торкатися мене, вибачте на слові, моєї дупи, моїх колін чи спини. Ми виграли Чемпіонат світу з футболу, і ця величезна ейфорія і радість невимовна».

Далі Рубіалес порівнює момент ейфорії з виграшем у лотерею або поверненням миру.

«Це сталося так само природно, як виграш у лотерею або закінчення війни в Україні, або перемога на чемпіонаті світу з футболу, ця нестримність, ця спонтанність. Вона сама це сказала, вона сказала мені, що це нормально», - закінчив Рубіалес.

Після подій Рубіалес спочатку назвав "ідіотами" тих, хто роздуває цей інцидент, а потім вибачився, якщо хтось образився, заявивши, що це була помилка. Згодом він змінив свою версію, заявивши, що говорив про це тоді з Ермосо, хоча це було спонтанно.

Рубіалес був змушений залишити свою посаду під тиском громадськості, відстороненням FIFA та вимогою RFEF подати у відставку після того, як він заявив на загальних зборах, що "фальшивий фемінізм" був причиною такої реакції.

122
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS