Німеччина на виїзді всуху перемогла Францію

Субота, 23 березня 2024, 23:59
238
0
0

У суботу, 23 березня, Франція в товариському матчі вдома поступилася Німеччині (0:2).

Гра відбувалася в Ліоні на стадіоні Парк Олімпік Ліонне.

Гості відкрили рахунок вже на 7-й секунді, коли Тоні Кроос асистував на Флоріана Вірц і той забив дебютний гол за "бундестім" - 0:1.

Далі Німеччина спокійно контролювала ситуація на полі. В середині першого тайму французи "проснулися", але Кіліан Мбаппе і Усман Дембеле не змогли переграти тер Штегена. Арбітр в одному з епізодів міг ставити пенальті у ворота німців на Тюрамі, але прийняв інше рішення.

У другому таймі Вірц зробив класну передачу на хід Мусіалі, той асистував на Гаверца і Німеччина подвоїла перевагу.

До кінця матчу Мюллер та Ундава могли довести рахунок до розгромного, але голкіпер Франції Самба врятував господарів від ганьби.

Франція — Німеччина 0:2

Голи: Вірц, 1, Хаверц, 49

Франція: Самба - Кунде (Клосс, 60), Павар, Упамекано, Люка Ернандес (Тео Ернандес, 60) - Заїр-Емері (Камавінга, 61), Чуамені (Фофана, 74), Рабйо - Дембеле (Коло Муані, 83) Тюрам (Жиру, 61), Мбаппе

Німеччина: тер Штеген - Кімміх, Рюдігер, Та, Міттельштадт - Андріх, Кроос (Антон, 90) - Мусіяла (Фюллькруг, 80), Гюндоган (Мюллер, 72), Вірц (Фюріх, 72) - Хаверц (Ундав, 80)

Попередження: Мбаппе, 69, Рабйо, 73 — Андріх, 69