Бразилія на Уемблі перемогла Англію, завдяки голу 17-річного Ендріка

Субота, 23 березня 2024, 22:55
590
0
0

У суботу, 23 березня, відбувся товариський матч, в якому Англія на домашньому стадіоні Уемблі в Лондоні приймала Бразилію.

На початку гри команди грали обережно, але бразильці були гострішими у своїх атаках. Форвард Бразилії Родріго класно пройшов в центр і пробив в дальній кут, але голкіпер Англії Пікфорд врятував.

Трішки згодом, Вінісіус переграв Пікфорда і відправив "шкіряного" у бік воріт, але надто слабко і Вокер врятував Англії від пропущеного гола, правда, як виявилось згодом, ціною травми та був замінений.

На перерву команди пішли "сухими" (0:0). Напочатку другої половини зустрічі, Гордон пробив в один дотик, але бразильський воротар Бенто Матеус врятував.

На 80-й хвилині Вінісіус вирвався на побачення з Пікфордом, але пробив у голкіпера, першим на добиванні був Ендрік, який відзначився дебютним голом за «селесао». На останніх хвилинах матчу він міг оформити дубль, але не зміг переграти англійського стража воріт.

У підсумку Бразилія перемогла Англію - 1:0.

Автор голу Ендрік наразі є гравцем Палмейрас, але влітку 2024 року він перейде у мадридський Реал. Для нього це - третій матч за національну збірну Бразилії.