Нідерланди розгромили Шотландію в товариському матчі

Субота, 23 березня 2024, 09:19
292
0
0

Збірна Нідерландів продовжила свою переможну ходу в матчах проти Шотландії, здобувши перемогу з рахунком 4:0 на стадіоні Йохан Кройф Арена в Амстердамі. Це вже восьма перемога голландців у 13 зустрічах з шотландцями.

Хоча матч і був товариським, для обох команд він був важливим з огляду на Євро-2024, який відбудеться влітку в Німеччині. Попри статус господарів, першими небезпечні моменти створили шотландці. Спочатку Лоренс Шенкленд не влучив у ворота після прострілу Натана Патерсона, а потім потужний удар Раяна Крісті із передачі Білла Гілмора відбив поперечину.

На 38 хвилині матчу відбувся переломний момент. Тіджані Рейндерс розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм розпочався з активних дій збірної Нідерландів. Вже на початку тайму вони ледь не подвоїли свою перевагу, але удар Хаві Сімонса з близької відстані відбив воротар гостей Ангус Ганн. Шотландці також намагалися відігратися, але їм не вистачало реалізації моментів. Спочатку Крісті не влучив у ворота після прострілу Джона Макгінна, а потім Шенкленд, опинившись віч-на-віч з воротарем, пробив у поперечину.

Ці помилки дорого коштували шотландцям. На 67 хвилині матчу Жоржиньо Вейналдум подвоїв перевагу господарів, головою замкнувши простріл Коді Гакпо. А незадовго до кінця зустрічі Вут Вегхорст та Доніелл Мален поставили крапку в цьому матчі, забивши по голу.

Таким чином, збірна Нідерландів здобула переконливу перемогу над Шотландією з рахунком 4:0. Для шотландців же цей матч став серйозною заявкою на майбутній чемпіонат Європи, адже їхнім першим суперником буде збірна Німеччини, яка займає 16 місце у рейтингу ФІФА.

Нідерланди — Шотландія 4:0

Голи: Рейндерс, 40, Вейналдум, 72, Веггорст, 84, Мален, 86

Нідерланди: Флеккен — Фрімпонг (Дюмфріс, 62), Геертрейда, ван Дейк, Аке — Віффер (Верман, 62), Вейналдум (Копмайнерс, 82), Рейндерс — Сімонс (Мален, 77), Депай (Веггорст, 77), Гакпо (Блінд, 82)

Шотландія: Ганн — Портеус, Хендрі, Тірні (Суттар, 68) — Паттерсон, Гілмор (Фергюсон, 68), Мактоміней, Робертсон (Ралстон, 74) — Макгінн (Маклін, 85), Крісті (Армстронг, 74) — Шенкленд (Адамс, 68)

Попередження: Депай — Мактоміней, Макгінн

Шевченко до гравців збірної: Вам потрібно зробити висновки

Хабі Алонсо буде тренувати Баєр до тих пір, поки Анчелотті не покине Реал

УЄФА виплатить компенсацію фанатам Ліверпуля, які постраждали під час фіналу Ліги чемпіонів 2022