Збірна Колумбії здобула історичну перемогу над Іспанією (+ВІДЕО)

Субота, 23 березня 2024, 08:55
245
0
0

Збірна Колумбії вперше в історії здобула перемогу над Іспанією з рахунком 1:0 у товариському матчі, який відбувся на стадіоні Лондон Стедіум. Єдиний гол на рахунку Даніеля Муньоса.

Матч розпочався з атак. Збірна Іспанії володіла перевагою в перші хвилини, але створити серйозних моментів не змогла. Єдиний момент був у дебютанта Іспанії Дані Вів'яна, який не зумів забити головою після прострілу Алекса Грімальдо. Колумбія відповіла непоганим штрафним, але постріл Маттео Кассьєри не загрожував воротам Давіда Раї. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Другий тайм розпочався з активних дій Іспанії. Жерар Морено створив перший момент, але його потужний удар відбив Каміло Варгас. На 60 хвилині матчу Колумбія зуміла забити. Луїс Діас пройшов по лівому флангу та виконав простріл у штрафний майданчик, який замкнув Даніель Муньос ефектним ударом "ножицями".

Збірна Іспанії зробила ряд замін, але так і не змогла забити у ворота Колумбії. Єдиний серйозний момент був у Алекса Грімальдо зі штрафного, але м'яч пройшов поряд зі стійкою. Таким чином, збірна Колумбії сенсаційно здобула перемогу над Іспанією з рахунком 1:0. Наступний матч Іспанія проведе проти Бразилії, а Колумбія зіграє з Румунією.

Іспанія — Колумбія 0:1

Гол: Муньйос, 61

Іспанія: Рая (Реміро, 46) — Порро, Вівіан, Ляпорт (Кубарсі, 83), Грімальдо — Меріно, Субіменді — Сарабія (Ямаль, 72), Морено (Баена, 62), Оярсабаль Н. (Вільямс, 62) — Хоселу (Мората, 62)

Колумбія: Варгас — Муньйос, Куеста, Лукумі, Мохіка — Кастано (Ріос, 46), Лерма — Аріас, Карраскаль (Родрігес, 46), Діас — Кассіерра (Борре, 75)

Хабі Алонсо буде тренувати Баєр до тих пір, поки Анчелотті не покине Реал

УЄФА виплатить компенсацію фанатам Ліверпуля, які постраждали під час фіналу Ліги чемпіонів 2022