Поділитись:

VAR Тоттенгем – Ліверпуль: чому не можна переграти матч

Четвер, 05 жовтня 2023, 10:38
128
0
0
VAR Тоттенгем – Ліверпуль: чому не можна переграти матч

фото: Getty Images

Регламент УЄФА теоретично дозволяє переграти матч Тоттенгем – Ліверпуль, який був заплямований некоректним застосуванням правил гри.

А що, якби бажання Юргена Клоппа задовольнили?

«Я думаю, що єдиним рішенням було б переграти матч. Цього, напевно, не станеться», - сказав німецький тренер про суддівську помилку.

Це була помилка, спричинена відсутністю комунікації між суддями на полі та командою відеодопомоги арбітражу (VAR), про що свідчить аудіодокумент, оприлюднений Прем'єр-лігою. І оскільки ці докази існують, не можна виключати можливість перегравання матчу.

На думку експертів, ця суддівська помилка може бути випадком "неправильного застосування" правил гри, а не просто поганим судженням. У такому випадку регламент УЄФА дозволяє переграти матч. Однак клуб, який подає скаргу, повинен зробити це протягом 12 годин після фінального свистка.

Обидва арбітри VAR звільнені

Після гри Асоціація професійних арбітрів англійського футболу (PGMOL) визнала «чітку і очевидну фактичну помилку, яка повинна була призвести до зарахування гола завдяки втручанню VAR, але VAR не втрутилася».

Відеоасистенти Даррен Інгленд і Ден Кук були відсторонені від участі в матчі до кінця 7-го туру у зв'язку з суперечкою, яка широко висвітлювалася в британській пресі та на телебаченні.

Читайте також: В Англії суддівські рішення викликають більше питань, ніж відповідей

Гра була сфальсифікована! - Дружина Діогу Жота з Луверпуля розкритикувала суддів-"клоунів" у матчі проти Тоттенгема

128
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS