Збірна України драматично перемогла Боснію і Герцеговину та вийшла у фінал плей-оф Євро-2024 (+ВІДЕО)

П'ятниця, 22 березня 2024, 08:25
881
0
0

Збірна України здійснила неймовірний камбек, здобувши перемогу над Боснією і Герцеговиною з рахунком 2:1 у півфіналі плей-офф Євро-2024. Господарі поля вкотре зазнають поразки на стадії плей-офф відбору на великі турніри (вже вчетверте поспіль).

Матч розпочався обережною грою з обох сторін. Команди не поспішали ризикувати, адже ціна помилки була занадто високою. Лише під кінець першого тайму господарі створили декілька моментів, але їм не вдалося їх реалізувати.

На початку другого тайму збірна України пропустила гол (56 хвилина). Захисник Матвієнко невдало зіграв у своєму штрафному майданчику, срізавши передачу в сітку. Після цього українці активізувалися і їм вдалося зрівняти рахунок завдяки влучному удару Яремчука, який тільки вийшов на заміну, після прострілу Конопі (85 хвилина).

На 88 хвилині матчу відбулася вирішальна атака українців. Яремчук протягнув м'яча по лівому флангу та здійснив вдалу подачу на Довбика, який головою забив переможний гол. Збірна Боснії і Герцеговини кинулася відіграватися, але їм це зробити не вдалося.

Таким чином, збірна України виходить у фінал плей-офф Євро-2024, де їм протистоятиме збірна Ісландії, яка у своєму півфіналі здолала Ізраїль з рахунком 4:1. Варто зазначити, що в шести з семи попередніх матчів плей-оф українська збірна зазнавала поразок. Чи вдасться їм подолати цю статистику у вирішальному матчі? Дізнаємося вже 26 березня!

Півфінал відбору до Євро-2024

21.03.2024. Боснія та Герцеговина, Зениця. Стадіон Билино Полє.

Боснія та Герцеговина - Україна 1:2
Голи:
Матвієнко 56 (автогол) - Яремчук 85, Довбик 88

Збірна Боснії і Герцеговини: Шехич — Колашинац, Гаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич 82) — Газібегович, Крунич (Рахманович 90+2), Хайрадінович (Пʼянич 81), Цімірот, Дедич (Чівич 67) — Демірович, Джеко (к).

Запасні: Васіль (в), Пірич (в), Башич, Варешанович, Ковачевич, Муякич, Превляк, Пʼянич, Рахманович, Табакович, Хусейнбашич, Чівич.

Головний тренер — Саво Мілошевич.

Збірна України: Лунін — Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля — Зінченко (к) (Маліновський 76), Бражко (Яремчук 81) — Мудрик, Судаков, Зубков (Гуцуляк 76) — Довбик (Таловєров 90+2).

Запасні: Бущан (в), Трубін (в), Бондар, Ванат, Гуцуляк, Маліновський, Михайличенко, Сидорчук, Таловєров, Тимчик, Шапаренко, Яремчук.

Головний тренер — Сергій Ребров.

Попередження: Колашинац 8, Матвієнко 15, Газібегович 26, Конопля 58, Ахмедходжич 79, Ковачевич 90+4

Арбітр: Фелікс Цвайєр (Німеччина)

Євген Коноплянка може завершити кар'єру

Збірна України вирвала перемогу у Боснії на останніх хвилинах і зберегла шанси кваліфікуватись на Євро