Яремчук - Лев матчу проти Боснії і Герцоговини

П'ятниця, 22 березня 2024, 00:23
697
0
0

У четвер, 21 березня, відбувся плей-офф матч кваліфікації на Євро-2024 між Боснією та Герцеговиною та Україною, у якому гості здобули перемогу з рахунком 1:2.

Під час матчу проводилось голосування за кращого гравця поєдинку. Кожен вболівальник мав можливість обрати свого "Лева Матчу". За результатами голосування, нагорода була вручена Роману Яремчуку. Форвард вийшов на заміну у другому таймі, забивши гол і віддавши асист, отримавши 23% голосів.

Друге та третє місце у голосуванні посіли захисник Ілля Забарний та опорник Володимир Бражко з результатом по 9%.

Нагадаємо, що збірна України в наступному етапі кваліфікації на Євро зіграє проти збірної Ісландії.