Неділя, 17 березня 2024, 08:54
289
0
0

Фулгем здобув переконливу перемогу над Тоттенгемом з рахунком 3:0 у матчі 29 туру АПЛ. Це дозволило їм покращити своє турнірне становище та відібрати очки у команди, що бореться за місце в топ-4. Для Тоттенгема ж це перша гра в сезоні, де вони не змогли забити.

Матч розпочався з активних дій господарів поля. Вони створили декілька моментів біля воріт Тоттенгема, але голкіпер гостей Бернд Лено зіграв надійно. Незважаючи на те, що "шпори" забивали у кожному матчі цього сезону АПЛ, в атаці вони виглядали незвично беззубими. Врятувати ситуацію в кінці першого тайму вдалося Родріго Мунісу, який після прострілу Антоні Робінсона відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм розпочався з швидкого голу господарів. На цей раз відзначився Саша Лукич, якому вдалося трохи змінити напрямок польоту м'яча після подачі Тімоті Кастаня. А незабаром Муніс оформив дубль, добивши м'яч після пострілу Калвіна Бассі.

Цієї перемоги може вистачити Фулхему, щоб знову почати мріяти про єврокубки. Вони вперше за останні 10 матчів змогли здобути перемогу над Тоттенгемом. Для гостей же це невдача, адже вони втратили шанс піднятися в топ-4.

Фулгем — Тоттенгем 3:0
Голи: Муніс, 42, 61, Лукич, 49

Фулгем: Лено — Кастань (Тете, 82), Адарабіойо, Бессі, Робінсон — Палінья, Лукич (Рід, 81) — Вілліан, Перейра (Вілсон, 72), Івобі (Де Кордова-Рід, 82) — Муніз (Хіменес, 64)

Тоттенгем: Вікаріо — Порро, Ромеро, Дрегушін, Удоджі — Біссума (Гейб'єрг, 66), Сарр (Вернер, 66) — Кулушевські, Меддісон (Бентанкур, 66), Джонсон (Рішарлісон, 80) — Сон (Ло Чельсо, 87)

Попередження: Палінья, Рід — Біссума, Джонсон, Бентанкур