Субота, 16 березня 2024, 23:59
254
0
0

У суботу, 16 березня, відбувся матч 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися Фулгем і Тоттенгем.

Старт матчу був за господарями поля, які мали забивати вже у перші 15 хвилин.

Рахунок у матчі відкрив Родріґо Муніз, ефектно пробивши у дальній кут воріт гостей на 42-й хвилині (1:0)

У другому таймі спочатку Лукіч збільшив перевагу господарів, а потім Муніз оформив дубль.

Гравці Тоттенгему навіть не спромоглися на гол престижу, програвши всуху - 0:3.

Фулгем на даний момент займає 12 місце в АПЛ і має у своєму активі 38 очок. Тоттенгем із 53 балами знаходиться на 5 позиції в турнірній таблиці.