Ліверпуль розтрощив Спарту Прага та вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

П'ятниця, 15 березня 2024, 08:29
408
0
0

Ліверпуль переконливо пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи, розгромивши Спарту Прага з рахунком 6:1 на Енфілді (загальний рахунок 11:2).

Незважаючи на перевагу 5:1 після першого матчу, Ліверпуль не став відсиджуватися в обороні. Вже на 15-й хвилині зустрічі господарі поля вели з рахунком 4:0. Дарвін Нуньєс відкрив рахунок в матчі, замкнувши передачу Домініка Собослаї. Потім дебютним голом за клуб відзначився Боббі Кларк після пасу Мохамеда Салаха. Сам "єгипетський король" забив історичний гол, ставши першим гравцем Ліверпуля, якому вдалося забити 20 і більше голів у семи сезонах поспіль. До перерви єдиний м'яч у ворота Ліверпуля забив Велко Бірманчевіч.

Другий тайм розпочався так само результативно, як і перший. Рикошет від удару Собослаї збільшив перевагу Ліверпуля, а потім Коді Гакпо оформив дубль після передач Салаха та Харві Еліота. Нападник міг оформити хет-трик, але його гол наприкінці зустрічі скасували через офсайд.

Загалом матч завершився з рахунком 6:1 на користь Ліверпуля. Ця перемога стала для команди гарною підготовкою до кубкового матчу проти Манчестер Юнайтед. Для Спарти ж це чергова поразка на англійській землі (вже дев'ята за останні 12 матчів).

1/8 фіналу Ліги Європи, матч-відповідь. Ліверпуль. Енфілд

Ліверпуль - Спарта Прага — 6:1
Голи
: Нуньєс, 7, Кларк, 8, Салах, 10, Гакпо, 14, 55, Собослаї, 48 — Бірманчевіч, 42

Ліверпуль: Келлехер – Бредлі, Гомес (Цімікас 46), Кванса (ван Дейк 66), Робертсон – Кларк (Мусяловский 74), Ендо (Макконнелл 46), Собослай – Салах, Нуньєс (Елліот 46), Гакпо

Спарта: Віндаль – Вітік, Зелени, Крейчи – Пресіадо, Лачі (Саділек 58), Сольбаккен (Видра 74), Кайрінен, Ринеш (Панак 46) – Бірманчевич (Туці 66), Кухта (Гараслін 58)

Попередження: Кванса 65, Клопп 65 (за межами поля)

Бенфіка мінімально обіграла Рейнджерс і вийшла в 1/4 фіналу Ліги Європи. Відома оцінка Трубіна