Карабах знову дав бій Баєру, але упустив перемогу на останніх секундах

П'ятниця, 15 березня 2024, 00:19
433
0
0

Завершився матч відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між німецьким Баєром та азербайджанським Карабахом. Команди грали на стадіоні Бай-Арена у Леверкузені, Німеччина. Матч обслуговувала бригада арбітрів під керівництвом Ентоні Тейлора (Англія). Господарі здобули перемогу з рахунком 3:2.

Перший гол у матчі був забитий на 59-й хвилині. Автором став гравець Карабаха Абделла Зубір. На 67-й хвилині бразилець Жунінью забив другий гол Карабаха. На 72-й хвилині гравець Баєра Жеремі Фрімпонг відіграв один м'яч. На 90+3-й хвилині форвард Баєра Патрік Шик вирівняв рахунок у матчі. Ще через чотири хвилини Шик оформив дубль і приніс своїй команді перемогу. Варто відзначити, що з 62-ї хвилини гості грали вдесятьох.

У першому матчі цієї пари команди не змогли визначити переможця. Зустріч завершилася внічию — 2:2. Отже, Баєр вийшов у 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Баєр — Карабах — 3:2

Баєр: 17. Коварж М., 3. Інкап'є, 6. Коссуну, 12. Тапсоба Е., 30. Фрімпонг Дж., 7. Хофманн, 8. Андріх, 10. Віртц, 34. Г. Джака, 9. Іглесіас, 21. Адлі А.

Запасні: 1. Градецький, 36. Ломб, 2. Станішич, 4. Дж. Та, 19. Телла, 32. Пуерта, 23. Гложек

Карабах: 99. Луньов, 6. Ромао Ж.Р., 13. Мустафазаде, 29. Вешович, 55. Гусейнов Б., 8. Янкович М., 15. Андраде Ле., 44. Джафаргулієв, 10. Зубір, 18. Жуніньо дос Сантуш, 7.Бензья

Запасні: 23. Гугешашвілі, 89. Рамазанов А., 2. Сiлва М-с, 5. Медведєв М., 30. Гусейнов Аб., 81. Медина К., 24. Ісаєв О., 66. Андраде П., 90. Ахундзаде, 19. Джиджа, 17. Кейта Ам.

Збірна Німеччини презентувала форму на домашній Євро-2024 (+ФОТО)