Дубль Голанда приніс перемогу Ман Сіті над Евертоном

Субота, 10 лютого 2024, 16:41
332
0
0

10 лютого 2024 року на стадіоні Етіхад у Манчестері відбувся матч 24-го туру АПЛ між Манчестер Сіті та Евертоном. Зустріч закінчилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Перший тайм розпочався без голів, але Манчестер Сіті володів ініціативою і створив кілька небезпечних моментів. Евертон оборонявся всією командою і намагався контратакувати.

Другий тайм розпочався активніше. На 71-й хвилині Манчестер Сіті таки забив. Ерлінг Голанд підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом по центру воріт.

Евертон намагався відігратися, але їм не вдалося створити нічого небезпечного. На 85-й хвилині Манчестер Сіті подвоїв свою перевагу. Ерлінг Голанд здійснив ривок, отримав блискучу передачу та прицільно пробив, перегравши воротаря.

Манчестер Сіті здобув заслужену перемогу над Евертоном. Команда Пепа Гвардіоли продемонструвала кращу організацію гри та реалізацію моментів. Евертону ж не вистачило креативності та удачі в атаці.

Манчестер Сіті – Евертон 2:0

Голи: Голанд (71, 85)

Манчестер Сіті: Едерсон — Стоунз, Аканджі (Уокер, 57), Діаш, Аке — Нуньєш (Де Брюйне, 57), Родрі — Фоден, Альварес (Сілва, 77), Доку (Ґріліш, 87) — Голанд

Евертон: Пікфорд — Ґодфрі (Коулман, 56), Тарковскі, Брентуейт, Миколенко — Ґейє (Шерміті, 89), Ґарнер — Янґ (Онана, 78), Гаррісон, Макніл (Доббін, 89) — Калверт-Льюїн (Бету, 78)

Попередження: Ґейє (54), Ґарнер (90+7)

АПЛ: Прогнози Кріса Саттона на матчі 10 лютого 2024

Джек Гріліш знявся у новій рекламі Pepsi разом із Вінні Джонсом (+ФОТО)