Форвард Ірану незадоволений ЧС-2026: різка критика організаторів
фото: https://www.instagram.com/iran_football_federation
Форвард збірної Ірану Мехді Таремі різко розкритикував організацію Чемпіонату світу 2026 року, заявивши про проблеми для команди.
Після групового етапу Іран має 3 очки та зберігає шанси на вихід у плейоф з третього місця. Водночас Таремі висловив невдоволення умовами участі команди:
«Весь чемпіонат світу – це катастрофа. Повна катастрофа. І це несправедливо щодо нас», – сказав нападник.
Також він додав:
«ФІФА нам не допомагає, хоча Інфантіно обіцяв, що все буде добре».
Зауважимо, що збірна Ірану базується в Мексиці та змушена отримувати короткострокові візи для матчів у США, після чого одразу залишає територію країни.
Джерело: The Athletic
Читайте також:
Неочікуваний трансфер: Жирону залишив конкурент українця
Шалений попит: матч ЧС-2026 зібрав 5 мільйонів охочих купити квитки
Після краху Ворскли: гравці знайшли нові команди
Шахтар забрав лідера ЛНЗ: тренер вперше розкрив подробиці угоди