Після краху Ворскли: гравці знайшли нові команди
фото: https://www.instagram.com/fcvp.official
Чотири футболісти полтавської Ворскли тренуються у складі ЮКСА. Йдеться про Михайла Шершня, Максима Андрущенка, Кирила Лавуту та Івана Поцхерію.
Ще один гравець полтавського клубу, Владислав Самотюк, продовжить кар’єру в Куликові-Білці, яка підвищилася до Першої ліги.
Раніше Ворскла через фінансові труднощі відмовилася від участі у перехідних матчах за право зберегти місце у Першій лізі та втратила професійний статус.
Зауважимо, що в сезоні 2025/26 команда посіла 14-те місце у Першій лізі з 30 очками, граючи після вильоту з УПЛ у кампанії 2024/25.
Джерело: UA-Football
Читайте також:
Шахтар забрав лідера ЛНЗ: тренер вперше розкрив подробиці угоди
Одноклубник Неймара у сфері інтересів Шахтаря: клуб зробив пропозицію
Вернидуб націлився на колишнього підопічного: деталі трансферу
Трансфер у Полісся зірвався: український гравець залишився за кордоном