Рух провів два спаринги за день і завершив їх без перемог

292
0
0

Фото ФК Рух

У вівторок, 30 січня, в рамках навчально-тренувальних зборів у Словенії Рух провів 2 спаринги. Суперниками львів'ян стали срібний призер чемпіонату Австрії - Штурм Грац та середняк чемпіонату Словенії - Браво.

У матчі зі словенцями на поле у львів'ян вийшли переважно юнаки. Середній вік команди становив 19,1 рік. Не дивно, що наскільки молода команда зазгала розгрому від досвідчених опонентів. "Жовто-чорні" пропускали на 37-й, 48-й та 65-й хвилинах. Окрім того, на 85-й хвилині словенці не реалізували пенальті. На лінії воріт вдало зіграв Ванівський.

Рух 0-3 Браво (Словенія)

Голи: Поплатнік, 37', Іванчек, 48', Селан, 65'

У другому матчі Рух зіграв основою, але й суперник був значно статусніший. Штурм бореться за чемпіонство в чемпіонаті Австрії та гратиме у плей-офф Ліги Конференцій. Проте львів'яни змогли зіграти на рівних із командою з Граца та закінчили матч безгольовою нічиєю.

Рух 0-0 Штурм Грац (Австрія)

Зазначимо, що це були четвертий та п'ятий спаринги львів'ян на зимових зборах. Раніше вони перемогли Минай (3-1) та поступились боснійському Сараєво (0-2) і словенському Домжале (2-3).