Оболонь розгромила в спарингу аутсайдера чемпіонату Словаччини

111
0
0

Фото ФК Оболонь

Сьогодні, 30 січня, Оболонь в рамках зимових зборів у Туреччині провела товариський матч із словацьким Земпліном.

Гра завершилась із рахунком 4-1 на користь "пивоварів". На 14-й хвилині рахунок відкрила словацька команда. Відзначився Мусак, але вже через 2 хвилини рахунок на табло зрівняв Слободян, який реалізував пенальті. Після цього кияни забили ще тричі. У першому таймі відзначився Краснопір, а в другому по голу на свій рахунок записали Запорожець та Суханов.

Оболонь 4-1 Земплін Міхаловце (Словаччина)

Голи: Слободян, 16' (п), Краснопір, 30', Запорожець, 67', Суханов, 70' - Мусак, 14'.

Зазначимо, що це був п'ятий спаринг "пивоварів" на зимових зборах. Раніше вони перемогли косоварський ФК Дукаджині (4-1) і поступились косоварському ФК Малішева (0-2) та чеським Градец-Кралове (0-2) та Баніку (1-3).