⚡Віктор Циганков найкращий гравець Жирони у матчі з Атлетіком

Вівторок, 28 листопада 2023, 09:48
224
0
0

У понеділок, 27 листопада Жирона приймала на своїй арені Атлетік Більбао і не змогла перемогти - 1:1.

Український півзахисник Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони і провів на полі 85 хвилин. Українець відкрив рахунок у матчі, забивши гол на 55-й хвилині. Артем Довбик не брав участі в грі через травму.

За даними статистичного порталу WhoScored, Циганков отримав за цей матч оцінку 7.2, що є найкращим показником серед усіх гравців Жирони. Крім голу, Віктор мав 51 контакт з м’ячем, зробив 32 точних передачі з 39 (89%), з яких 1 була ключовою

Найвищу оцінку за матч - 8.3 - отримав нападник Атлетіка Іньякі Вільямс.

Колишній захисник Реала Мігель Гутьєррес - Я щасливий в Жироні, не шкодую, що пішов

Барселона: Гучні заяви спортивного директора Деку про зимове трансферне вікно