Поділитись:

В ЛНЗ були шоковані від того, яку зарплату попросив Дулуб

Четвер, 13 червня 2024, 14:01
183
0
0
В ЛНЗ були шоковані від того, яку зарплату попросив Дулуб

фото ФК ЛНЗ

Гендиректор ЛНЗ Андрій Колісник прокоментував чутки про те, що колишній головний тренер Олег Дулуб хотів у разі продовження контракту підвищення зарплатні у 4 рази.

«Перш за все, Олег Анатолійович разом з командою виконали поставлене завдання - ЛНЗ закріпився в УПЛ у своєму першому сезоні. Ми вірили в компетенцію цього головного тренера і, як бачимо, не помилились з вибором в ситуації, коли треба було вгамувати стартовий мандраж команди на початку дебютного сезону в УПЛ. Олег Дулуб яскраво продемонстрував свій рівень і досягнув необхідного результату.

У Олега Анатолійовича закінчувався контракт після минулого сезону. Ми обговорювали умови нового контракту, але тренер висловив фінансові побажання, які ми просто не можемо виконати. Некоректно говорити про суми, тому що це конфіденційна інформація, але чесно кажучи, ми були шоковані від таких побажань. Думаю, що такий рівень зарплатні був би 2-3 серед тренерів УПЛ. Ми такого дозволити собі на даному етапі не можемо. Тому ми не змогли домовитись про нову угоду», - розповів Колісник.

Джерело: Tribuna.com

Читайте також:

Шокуюча кількість людей прийшла подивитись на відкрите тренування збірної України (+ВІДЕО)

Визначено найкращого тренера УПЛ сезону 2023/2024

Дубинський: Інформація про те, що бюджет Буковини 18-20 мільйонів євро - маячня

 

183
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS