Поділитись:

Юрист пояснив, чи може Усик зіграти за Полісся в матчі із Шахтарем

Неділя, 19 травня 2024, 13:13
486
0
0
Юрист пояснив, чи може Усик зіграти за Полісся в матчі із Шахтарем

Фото boxingphotos.pl

Спортивний юрист Ілля Скоропашкін розповів, чи є шанси у вболівальників Полісся вже в цьому сезоні побачити Олександра Усика на футбольному полі в ролі футболіста їх команди.

– Олександр Усик з другої спроби провів бій проти Тайсона Ф’юрі. Наступною його ціллю було зіграти за Полісся в офіційному матчі. Чи зможе він її виконати ще в цьому сезоні?

– Згідно з пунктом 8 статті 8 Регламенту змагань УПЛ поточного сезону, заявка футболістів на участь в офіційних матчах можлива лише протягом встановлених заявкових періодів. Оскільки останній заявковий період закінчився 12 березня, на жаль, Олександр Усик, не знаходячись в офіційній заявці ФК Полісся (Житомир) на цей сезон, не зможе брати участь в офіційних матчах команди цього клубу.

Хоча Усик має попередній досвід виступів за цей футбольний клуб, відсутність його імені в офіційному списку заявлених гравців в офіційних змаганнях на поточний сезон виключає можливість його участі у матчах, згідно з чинним регламентом УПЛ.

– Отже, питання остаточно закрите чи все ж таки є якісь лазівки?

– Звісно, враховуючи наявність місця в заявці Полісся, існує теоретична можливість, що УПЛ може зробити виняток, враховуючи колосальний внесок Олександра в популяризацію українського спорту та його так потрібну сьогодні перемогу, як доказ незламної міцності української нації. 

Безумовно, ця перемога на боксерському рингу піднімає бойовий дух наших захисників на полі бою і наближає нашу головну Перемогу!

Джерело: УФ

Читайте також:

Олександр Усик вийшов на ринг із написом "ФК Полісся" на спині (+ВІДЕО)

У Кривбасі прокоментували чутки стосовно трансферу Безкоровайного

УПЛ: прогноз Конкурента на матчі 19 травня 2024

486
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів

Slots City

5.0
200К + 500FS

slotoking

4.9
125К+ 500 FS

PIN-UP

5.0
200К + 250 FS