Баварія шокуюче поступилась Гоффенгайму та втратила друге місце в Бундеслізі (+ВІДЕО)

Неділя, 19 травня 2024, 09:22
458
0
0

18 травня в рамках останнього 34-го туру німецької Бундесліги мюнхенська Баварія програла на виїзді Гоффенгайму з рахунком – 4:2.

Мюнхенський клуб вже на шостій хвилині випереджав суперника на два м'ячі: спершу Матіс Тель, а потім Альфонсо Девіс здобули перевагу для Баварії.

Але вже через дві хвилини Гоффенгайм трішки скоротив відрив. Максимільян Баєр отримав пас від Андрея Крамарича та відправив його у сітку.

Андрея Крамарича можна вважати героєм матчу. Після асисту нападник на 67 хвилині зрівняв рахунок, а наприкінці матчу всього за дві хвилини реалізував хет-трик і приніс перемогу своїй команді.

За результатами цього поєдинку Гоффенгайм закріпляється на 7 місці, а Баварія, втративши другу позицію, опустилась на третю.

Гоффенгайм – Баварія 4:2

Голи: 8' Баєр М., 68', 85', 87' Крамарич А. – 4' Тель М., 6' Девіс А.