Рюдігер поцілував VAR-монітор після спірного виходу Реала у фінал Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)

Четвер, 09 травня 2024, 14:24
197
0
0

Захисник Реал Мадрид Антоніо Рюдігер став героєм курйозу після скандальної перемоги команди над Баварією Мюнхен у Лізі чемпіонів.

"Лос Бланкос" здобули драматичну перемогу з рахунком 2:1 у середу, що дозволило їм зустрітися з Боруссією Дортмунд у фіналі на стадіоні Вемблі.

Баварія вийшла вперед за 20 хвилин до кінця гри завдяки потужному удару Альфонсо Девіса. Проте після того, як Томас Тухель перейшов на схему з п'ятьма захисниками та замінив Лероя Сане, Джамала Мусіалу та Гаррі Кейна, ініціатива перейшла до Реала.

Вийшовши на заміну, Хозелу забив два голи на 88-й та 91-й хвилинах, перевернувши хід гри та наблизивши Реал до 15-го європейського титулу. Однак після фінального свистка Баварія залишилася розлюченою через спірний момент наприкінці гри.

На останніх хвилинах компенсованого часу Маттіас де Лігт зрівняв рахунок, але лайнсмен зафіксував офсайд ще до удару, фактично зупинивши гру. Повтор показує, що гравці Баварії не були в офсайді, а лайнсмен взагалі не повинен був підіймати прапорця до завершення епізоду.

Через дії лайнсмена, VAR відмовився втручатися, чим шалено розлютив Баварію. Деякі вболівальники навіть звинуватили УЄФА у "домовленості", а Томас Тухель назвав рішення суддів "катастрофічним".

Проте захисник Реала Рюдігер, схоже, був у захваті від такого розвитку подій. Після фінального свистка він святкував з фанатами, схопивши стілець, щоб згадати свої дні в Челсі.

А вчинок, який точно розлютить Баварію, Рюдігер підійшов до VAR-монітора та залишив на ньому великий поцілунок.

Реал був настільки впевнений у перемозі над Баварією, що створив спеціальні футболки (+ВІДЕО)