Хоселу приніс перемогу Реалу та путівку до фіналу Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)

Четвер, 09 травня 2024, 08:19
381
0
0

Ліга чемпіонів подарувала черговий незабутній момент завдяки дублю Хоселу наприкінці гри, який вивів Реал Мадрид у фінал проти Боруссії Дортмунд на стадіоні Вемблі. "Лос Бланкос" здобули перемогу над німецьким грандом Баварія Мюнхен із загальним рахунком 4:3 у півфіналі, продовживши свою безпрограшну серію до 21 гри в усіх турнірах.

Мадридський Реал підійшов до цього матчу після того, як здобув 36-й титул Ла Ліги, перемігши Кадіс з рахунком 3:0, тоді як команда Томаса Тухеля зіштовхнулася з вирішальною грою сезону після невдалого внутрішнього чемпіонату, програвши Штутгарту 3:1.

На початку гри господарі поля створили декілька моментів, але блискуче діяв Мануель Ноєр, який парирував удари Вінісіуса Жуніора та Родріго.

Попри травму Сержа Гнабрі, гостям майже вдалося вийти вперед завдяки удару Гаррі Кейна, але Андрій Лунін врятував ворота.

Другий тайм також розпочався за перевагою Реала, але гол забила Баварія - потужним ударом відзначився Альфонсо Девіс.

Здавалося б, перемогу здобудуть німці, але на 88 хвилині Ноєр помилився і подарував м'яч супер-заміні Хоселу, який відкрив рахунок. А вже в компенсований час він оформив дубль, забивши після подачі Антоніо Рюдігера. VAR підтвердив взяття воріт і встановив остаточний рахунок - 2:1. Таким чином, Реал Мадрид зіграє у фіналі Ліги чемпіонів проти Боруссії Дортмунд, де постарається здобути рекордний 15-й титул.