Неділя, 05 травня 2024, 09:49
423
0
0

4 травня відбулося каталонське дербі між Жироною та Барселоною. Поєдинок закінчився з рахунком 4:2.

Перший тайм розпочався з голів. Барселона відкрила рахунок вже на 3 хвилині. Андрес Крістенсен надзвичайно потужним ударом відправив м'яч у нижній лівий кут воріт. Проте радість "блауграни" тривала рівно шістдесят секунд, адже на 4 хвилині Артем Довбик зрівняв рахунок. Українець замкнув поперечну передачу та ударом головою спрямував шкіряного у ворота. По ходу тайму обидві команди мали хороші моменти, які при успішній реалізації могли виводити їх вперед. Перша частина матчу могла так і закінчитися нічиєю, якби на 45 хвилині Ламін Ямал не заробив пенальті, який успішно був реалізований Робертом Левандовським. Барселона мінімально вирвалась вперед.

Другий тайм розпочався на рівних. Проте ця рівність тривала недовго, Жирона миттєво перетягнула ініціативу на свою сторону. На 65 хвилині Артем Довбик віддав точний пас, яким скористався Порту, з меж штрафного майданчика пробивши в нижній правий кут воріт. Через три хвилини Жирона знову забила. Автором голу став Мігель Гутьєррес. Крапку в матчі було поставлено на 75 хвилині, коли Порту продемонстрував бездоганну техніку та завдав удару в один дотик з-за меж штрафного майданчика, влучив в лівий нижній кут воріт. На табло 4:2.

Нападник Жирони українець Артем Довбик вийшов у стартовому складі команди та провів на полі весь матч. Українець забив гол та віддав асист.

Правий вінгер Жирони українець Віктор Циганков вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 64 хвилини.

Жирона — Барселона 4:2

Голи: Довбик 4', Порту 65', 75', Гутьєррес 67' — Крістенсен 3', Левандовський 45+1' (п).