Унаї Емері вилаяв гравців Астон Вілли під час домашньої поразки від Олімпіакоса

П'ятниця, 03 травня 2024, 11:51
304
0
0

Розлючений Унаї Емері вилаяв своїх гравців на полі після їхньої поразки від Олімпіакоса.

Астон Вілла приймала грецький гранд у четвер увечері в першому матчі півфіналу Ліги конференцій. Матч закінчився ганебною поразкою, з рахунком 2:4 на користь гостей.

Емері, який виграв чотири єврокубки, не міг повірити своїм очам. Його команда, яка була фаворитом на вихід у фінал, провалила домашній матч.

Розчарування іспанця було помітно ще після того, як Вілла пропустила другий м'яч. Під час перерви він люто вийшов на поле та почав лаяти гравців, вказуючи на їхні помилки.

Він інтенсивно жестикулював перед обличчями футболістів, звертаючись до них один за іншим. У якийсь момент Емері стояв, широко розставивши ноги, з маніакальним виразом обличчя, виголошуючи свою напружену розмову.

Початок другого тайму було відкладено через зупинку серця у вболівальника. Матч було відкладено лише на короткий час. Інцидент стався безпосередньо перед стартом другого тайму.

Додамо, що матч-відповідь півфіналу Ліги Конференцій між Астон Віллою та Олімпіакосом відбудеться 9 травня, о 22:00 за київським часом.

Джерело: DailyStar