Четвер, 02 травня 2024, 11:46
538
0
0

Зірку Парі Сен-Жермен Кіліана Мбаппе залишили на стадіоні Сигнал Ідуна Парк після поразки його команди від дортмундської Боруссії з рахунком 1:0 у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА, і зовсім не через його невдалу гру на полі.

Зірковий форвард ПСЖ фактично був обраний для випадкового тесту на допінг, повідомляє Le Parisien, і був змушений чекати на стадіоні, перш ніж приєднатися до своїх товаришів по команді в аеропорту для короткого перельоту назад до Парижа.

Мбаппе та ПСЖ були не найкращими у цій грі: перший тайм, в якому вони пропустили єдиний гол у грі від Нікласа Фюлькруга, був провальним, а другий тайм був кращим, але все ж безрезультатним. Попри виступ, серед тренерського штабу та гравців все ще існує тверда впевненість, що наступної гри все може змінитись.

Другий матч відбудеться на стадіоні Парк де Пренс наступного вівторка (07.05.), початок о 22:00 за київським часом.

Шевченко про конфлікт із Сагайдак: Він створений для того, щоб дискредитувати нове керівництво УАФ