Динамо з визначним голом Ярмоленка розгромило Верес (+ВІДЕО)

333
0
0

Фото - Аліна Єрофеєва / UA-Футбол

Сьогодні, 1 травня, київське Динамо та Верес з Рівного зіграли перенесений матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги. Кияни здобули розгромну перемогу 3:0 над гостями із Рівного.

Завдяки голу в першому таймі Андрій Ярмоленко  вийшов на четверте місце в списку найкращих бомбардирів в історії чемпіонату України.

Гол у ворота Вереса став 106-м для гравця Динамо. За цим показником Ярмоленко обійшов ексфорварда Шахтаря, Дніпра, Металіста та київського Арсеналу Андрія Воробея.Попереду в Андрія тепер Євген Селезньов зі 117 голами.

Ця перемога стала для динамівців 16-ю поспіль безпрограшною в УПЛ.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги господарів поля. Динамо володіло м'ячем, створювало моменти, але не змогло розкрити ешелонований захист Вереса до перерви. Лише наприкінці тайму Андрію Ярмоленку вдалося забити гол, добивши м'яч після відбиття Вадима Ющишина (40').

Після перерви динамівці продовжили тиснути на ворота Вереса, і це принесло свої плоди. Спочатку юний Матвій Пономаренко, який вийшов на заміну, забив свій перший гол в УПЛ (80'), а потім Володимир Шепелєв поставив крапку у цій зустрічі, завершивши швидку атаку киян (84')

Динамо здобуває чергову важливу перемогу і продовжує боротьбу за чемпіонський титул. Після 26 турів кияни з 60 очками посідають друге місце в турнірній таблиці, відстаючи від донецького "Шахтаря" на 4 очки.

Верес же з 20 очками в активі залишається на 14-му місці.