Середа, 01 травня 2024, 08:22
573
0
0

У Мюнхені на стадіоні Альянц Арена відбувся перший півфінальний матч Ліги чемпіонів, в якому Баварія Мюнхен зіграла внічию з Реал Мадрид.

Гра стартувала о 22:00 за київським часом. Українець Андрій Лунін був у старті на гру проти Баварії.

В першому таймі Реал відкрив рахунок на 24 хвилині завдяки голу Вінісіуса Жуніора.

В другому Лерой Сане пробив з меж штрафного майданчика та зрівняв рахунок на табло.  Вже за трохи Гаррі Кейн вивів Баварію вперед, майстерно реалізувавши пенальті у ворота Луніна. А на 83 хвилині Вінісіус Жуніор оформив дубль з пенальті та зробив кінцевий рахунок нічийним.

Андрій Лунін зіграв повний матч, пропустив два голи та здійснив три сейви. Оцінка від Sofascore - 6.9.

До слова, Лунін врятував Реал уже на перших секундах матчу. Також  українець – один із найкращих гравців у першому таймі матчу Баварія - Реал.

Баварія – Реал 2:2

Голи: 53' Сане Л., 57' (п) Кейн Г. – 24', 83' (п) Жуніор В.