Вівторок, 30 квітня 2024, 09:23
232
0
0

29 квітня в рамках 33-го раунду Ла Ліги Барселона змогла перемогти Валенсією із рахунком 4:2.

На 22 хвилині Фермін Лопес вистрибнув вище за оборонців назустріч подачі Рафіньї та головою відправив м'яч у праву дев'ятку. Відповідь від Валенсії не змусила себе довго чекати, через 5 хвилин Уго Дуро зміг зрівняти рахунок. Рональд Араухо на 38 хвилині своїми необережними діями привіз пенальті. Гравець Валенсії Пепелу спокійно відправив м'яч у ворота — рахунок 1:2. Барселона всіма силами намагалася зрівняти результат першого тайму, але у неї ніяк не виходило. Натомість стався ще один курйозний момент, але цього разу з гравцем "кажанів". За декілька секунд до закінчення додаткового часу голкіпер Валенсії Гіоргі Мамардашвілі отримав пряму червону карточку.

На 49 хвилині Роберт Левандовський вистрибнув найшвидше на зустріч подачі з кутового, яку виконав Ілкай Гюндоган. Рахунок зрівнявся. Господарі спробували провести ще декілька атак, аби вийти вперед, але всі вони закінчилися невдачею. Гра дещо заспокоїлася до середини другого тайму. За менш ніж десять хвилин до кінця матчу Роберт Левандовський оформив дубль. А на третій додатковій хвилині легендарний нападник забив третій гол зі штрафного, оформивши хет-трик.

Зазначимо, що центральний нападник Валенсії українець Роман Яремчук не був включений у заявку на матч через травму коліна.

Барселона — Валенсія 4:2

Голи: 22' Лопес Ф., 49', 82', 90+3' Левандовський Р. — 27' Дуро У., 38' (п.) Пепелу.

Вилучення: 45+4' Мамардашвілі Г. (Гра рукою, Валенсія)