Понеділок, 29 квітня 2024, 09:23
176
0
0

28 квітня в рамках 34-го туру італійської Серії Наполі та Рома не змогли визначити сильнішого. Матч завершився з рахунком 2:2.

У першому таймі команди атакували ворота одне одного. Наполі старався більше, ніж Рома, але результату ніякого не було. Тож на перерву обидва клуби пішли із нульовим рахунком.

У другому таймі стало набагато краще та цікавіше. Першим зміг вразити ворота суперника Пауло Дібала, який на 59 хвилині реалізував пенальті та вивів Рому вперед. Проте радість у гостей була не надто довго, адже через 7 хвилин Наполі зрівняв. Матіас Олівера відгукнувся на передачу одноклубника з меж штрафного майданчика відправив м'яч у сітку. На 84 хвилині ми побачили друге пенальті, але на цей раз у ворота Роми: Віктор Осімхен спокійно реалізував його. І коли здавалось, що все йде до завершення і Наполі здобуде перемогу, із кутового Таммі Ебрахам отримав пас від партнера та зрівняв рахунок. Спершу арбітр скасував цей гол, але після перегляду VAR, все-таки зарахував взяття воріт.

Наполі – Рома 2:2

Голи: 65' Олівера М., 84' (п.) Осімхен В. – 59' (п.) Дібала П., 89' Ебрахам Т.

Старша на 5 років: пасія Беллінгема у топ найгарячіших красунь Нідерландів