На крок ближче до чемпіонства: Арсенал Зінченка переміг Тоттенгем Готспур

Неділя, 28 квітня 2024, 18:03
309
0
0

Сьогодні, 28 квітня, відбулося лондонське дербі 35 туру англійської Прем'єр-ліги між Тоттенгемом та Арсеналом. Поєдинок закінчився з рахунком 2:3.

Зауважимо, що лівий захисник Арсенала українець Олександр Зінченко залишився на лаві запасних.

Перший тайм розпочався на рівних. Обидві команди продовжували створювати моменти, бажаючи забити гол. Першим свою можливість використав Тоттенгем, та на 15 хвилині відкрив рахунок, забивши у своїй же ворота. Гравець Готспура П'єр-Еміль Гейб'єрг оформив автогол, намагаючись вибити м'яч головою з меж воротарського майданчика. Вже через сім хвилин господарі могли виправити свою помилку та зрівняти рахунок, проте арбітр зафіксував офсайд - гол скасовано. Арсенал скористався спантеличеністю суперника, та швидко подвоїв рахунок. На 27 хвилині Букайо Сака з передачі Каї Гаверца вдало пробив у лівий нижній кут. Гості вирішили, що потрібно добити Тоттенгем вже в першому таймі - через десять хвилин Кай Гаверц оформив третій гол у ворота одного з лондонських клубів.

Другий тайм розпочався спокійно. Здавалося, що Арсенал вже впевнений у своїй перемозі, а Тоттенгем просто хоче дограти матч пошвидше та забути цей розгром. За 15 хвилин господарі не створили жодного небезпечного моменту, натомість гості просто продовжували перепасовуватися. Все змінилося на 64 хвилині, коли Крістіан Ромеро завдав крученого удару по воротах Арсенала з-за меж штрафного майданчика - м'яч влетів в сітку. На табло 1:3. Тоттенгем відчув, що він знову у грі. Команда раз за разом продовжувала створювати нові та нові моменти. На 87 хвилині господарі заробили цілком справедливий пенальті, який вдалося реалізувати Сон Хим Міну, але це не допомогло Готспуру перемогти.

Тоттенгем Готспур — Арсенал 2:3

Голи: Ромеро 64', Сон Хин Мін 87' (п) — Гейб'єрг 15' (автогол), Сака 27', Гаверц 38'

Тоттенгем: Вікаріо — Порро, Ромеро, ван де Вен, Девіс (Ло Чельсо 88') — Бентанкур (Сарр 46'), Гейб'єрг (Біссума 64') — Кулусевскі, Меддісон (Рішарлісон 64'), Вернер (Джонсона 31') — Сон

Арсенал: Рая — Томіясу, Габріел, Саліба, Вайт — Райс, Партей, Едегор (Ківьор 89') — Троссард (Мартінеллі 63'), Гаверц, Сака

Попередження: Кулусевскі 77', Девіс 81' — Партей 83'