142
0
0

фото upl.ua

У неділю, 28 квітня, Колос приймав у Ковалівці Олександрію та зіграв у чергову нульову нічию.

Перший тайм матчу пройшов без моментів. На полі було багато боротьби, а команди зосередились на тому, щоб завади грати супернику і взагалі забули про власну гру. Про що яскраво свідчить статистика ударів (0-4 на користь Олександрії загалом та 0-0 за ударами в площину воріт).

Другий тайм пройшов у приблизно такому ж ключі. Тому вболівальники так і не дочекалися голів.

УПЛ, 26 тур

Колос 0-0 Олександрія

Стартові склади:

Колос: Фесюн – Ємець, Чорноморець, Бондаренко, Бурда – Мілько – Топалов (Велетень, 75'), Оріховський (Паулаускас, 89'), Демченко, Ільїн (Цуріков, 89') – Безбородько (Рангел, 46').

Олександрія: Шевченко – Мартинюк, Кампуш, Логінов (Білошевський, 9', Кравченко, 79'), Копина – Ковалець (Смирний, 62'), Михайленко, Калюжний – Костишин (Джевані, 62'), Кулаков (Погорілий, 62'), Калітвінцев.

Зазначимо, що після цієї нічиєї Колос обійшов Чорноморець у турнірній таблиці, піднявшись на 9 місце, а Олександрія залишилась на 11 сходинці.