0
0

У рамках 31 туру французької Ліги 1 ПСЖ приймав Гавр у суботу, 27 квітня.

Луїс Енріке готує парижан до гри без Кіліана Мбаппе і залишив лідера команди на лаві запасних.

Гавр нокаутував ПСЖ, забивши вже на 19 хвилині. Барколя відновив рівновагу в середині першого тайму, але гості на 38 хвилині знову вийшли вперед, завдяки голу Айю - 1:2.

У другому таймі Луїс Енріке провів 5 замін і зміг врятувати свою команду від поразки. У Гавра з пенальті забив Туре. ПСЖ зрівняв рахунок завдяки голам Хакімі на 78 хвилині і точному удару Рамуша на 90+5 хвилині поєдинку.

У підсумку - бойова нічия 3:3. ПСЖ продовжує лідирувати в чемпіонаті Франції з 70 очками й поки не може офіційно оформити чемпіонство в Лізі 1.

Гавр має у своїй "скарбничці" 29 залікових балів і, завдяки нічиїй піднявся з 16 на 15 сходинку турнірної таблиці.