Субота, 27 квітня 2024, 16:41
153
0
0

Сьогодні, 27 квітня, Ліверпуль втратив практично всі шанси на чемпіонський титул АПЛ, зігравши внічию 2:2 з Вест Гемом на Лондонському стадіоні.

Після поразки в дербі від Евертона та вильоту з Ліги Європи у Ліверпуля не було гарного настрою. Господарі поля також були не в найкращій формі, адже програли лише двічі з останніх 19 домашніх зустрічей.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі без особливих моментів. Наприкінці першого тайму Вест Гем несподівано вийшов вперед завдяки гольовому удару головою Джаррода Боуена (43').

На початку другого тайму Ліверпуль швидко відновив рівновагу завдяки точному удару Ендрю Робертсона на 48 хвилині. А потім і вийшов вперед після рикошету від захисників Вест Гeма після удару головою Коді Гакпо (65')

Втім, господарям поля вдалося знову зрівняти рахунок завдяки зусиллям Майкла Антоніо на 77 хвилині матчу.

Нічия не влаштовує жодну з команд. Ліверпуль відстає від лідера Арсеналу на 2 очки, зігравши на матч більше. А Вест Гем іде восьмим і його боротьба за єврокубки ускладнюється.