Реал Мадрид здобув важку перемогу над Сосьєдадом (+ВІДЕО)

Субота, 27 квітня 2024, 08:29
254
0
0

Реал Мадрид збільшив відрив у Ла Лізі до 14 очок завдяки мінімальній перемозі 1:0 над Реалом СосьєдадАндрій Лунін на гру поступився місцем у старті Кепі Аррісабалазі.

Перед важливим півфіналом Ліги чемпіонів проти Баварії Карло Анчелотті суттєво ротував склад команди, яка минулої неділі перемогла в Ель Класіко. Це дозволило господарям поля активно розпочати гру і створити декілька гострих моментів.

На 35-й хвилині, коли ініціатива повністю була за Сосьєдадом, Реал Мадрид несподівано вийшов вперед. Дані Карвахаль виконав ідеальний простріл з правого флангу, і Арда Гюлер переправив м'яч у ворота.

На початку другого тайму гол Сосьєдада скасували через фол на початку атаки. Після цього моменти були рідкісними біля обох воріт. Наприкінці матчу господарі поля знову були близькі до голу, але зусилля Оярсабаля, Кубо та Беккера не увінчалися успіхом.

Перемога дозволяє Реалу Мадриду продовжити свою безпрограшну серію в чемпіонаті до 27 матчів і наблизитися до 36-го чемпіонського титулу.