Чемпіон АПЛ сенсаційно повертається у вищу лігу

332
0
0

Лестер Сіті офіційно забезпечив собі місце в Прем'єр-лізі на наступний сезон.

У матчі в п’ятницю, 26 квітня, Лідс Юнайтед вирушив на виїзний матч проти Квінз Парк Рейнджерс. У цьому матчі стався справжній переворот.

КПР забив двічі протягом перших 22 хвилин, що приголомшило гостей. Лідс Юнайтед намагався відновити самовладання, оскільки можливості на половині суперника були нечисленними та рідкісними. Господарі вдало оборонялися та використовували свої моменти. У підсумку КПР забив ще два голи на 73-й та 86-й хвилинах, вирішивши долю матчу.

Лідс Юнайтед зазнав важкої поразки, поступившись із переконливим рахунком 0:4. Такий результат був схвально сприйнятий у Лестері, оскільки він гарантує "лисицям" повернення у АПЛ на наступний сезон. Зараз Лестер має 94 очки в 43 матчах. Тим часом Лідс Юнайтед, що займає другу позицію, набрав 90 очок у 44 іграх. Лідс зараз математично не в змозі наздогнати своїх суперників. Це також стосується Іпсвіч Таун, який зараз займає третє місце з 89 очками в 43 матчах.

Лестер Сіті став першою командою, яка забезпечила собі місце в Прем'єр-лізі на сезон 2024/25.

Джерело: DailySports