Миколенко допоміг Евертону перемогти Ліверпуль, вольова перемога МанЮнайтед, поразка Ньюкасла

Четвер, 25 квітня 2024, 00:19
483
0
0

24 квітня Евертон всуху переміг Ліверпуль (2:0) у матчі 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко вийшов на поле з перших хвилин.

На 27 хвилині Брентвейт вивів господарів уперед - 1:0.

На 41-й хвилині зустрічі українець невдало приземлився на газон після того фолу Дарвіна Нуньєса.

Українець зумів дограти перший тайм, але у перерві наставник Евертона Шон Дайч замінив Миколенка на Ешлі Янга.

Після перерви Калверт-Льюїн зумів подвоїти перевагу господарів на 58 хвилині.

Ліверпуль у дербі не був схожий сам на себе і не спромігся сьогодні забити навіть гол престижу.

Sofascore оцінив гру Миколенка у матчі у 6.8 бала.

У нинішньому сезоні Віталій зіграв за Евертон у 34 матчах у всіх офіційних турнірах: забив 2 голи та один автогол.

Transfermarkt оцінює українця у 28 мільйонів євро.

У підсумку Евертон, завдяки цій перемозі, набрав 33 бали і закріпився на 16 місці в АПЛ. Ліверпуль має у своєму активі 74 очка і залишився на 2 сходинці турнірної таблиці. У лідера Арсенала (77), у Манчестер Сіті, який посідає "бронзове" місце - 73 бали.

АПЛ, 29-й тур

Евертон – Ліверпуль 2:0

Голи: Брентвейт 27, Калверт-Льюїн 58

Евертон: Пікфорд – Годфрі, Тарковскі, Брентвейт, Миколенко (Янг 46) – Гаррісон, Гує (Онана 75), Гарнер, Макніл – Калверт-Льюїн (Шерміті 90+4)

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд (Гомес 84), Конате (Кванса 63), ван Дейк, Робертсон (Цімікас 84) – Джонс (Елліот 63), Собослай (Ендо 63), Макаллістер – Салах, Нуньєс, Діас

Попередження: ван Дейк 37, Діас 90+3, Макаллістер 90+4

Манчестер Юнайтед вдома ледь не програв аутсайдеру.

"Червоні дияволи" змогли двічі відіграти, програючи під час матчу, а наприкінці матчу змогли реалізувати свою перевагу ще у 2 голи - 4:2.

Манчестер Юнайтед – Шеффілд Юнайтед 4:2

Голи: Маґуайр (42), Фернандеш (61, з пенальті, 81), Гойлунд (85) — Боґл (35), Бреретон Діас (50)

Манчестер Юнайтед: Онана — Ван-Біссака, Каземіро, Маґуайр, Далот — Еріксен (Мактоміней, 64), Мейну (Амрабат, 90+1) — Антоні (Діалло, 55), Фернандеш, Ґарначо — Гойлунд (Уітлі, 90+1)

Шеффілд Юнайтед: Фодерінґем — Холґейт, Ахмедходжич, Трасті — Боґл (Норвуд, 78), Хамер, Арбластер, Брукс (Соуза, 46), Озборн — Бреретон Діас, Арчер (Макаті, 62 / Осула, 87)

Попередження: Холґейт (37)

Ньюкасл опустився на сьому сходинку в АПЛ. Цього вечора вони всуху програли Крістал Пелас – 0:2.