Вівторок, 23 квітня 2024, 08:28
225
0
0

Інтер святкує чемпіонство Італії після перемоги над своїми запеклими суперниками Міланом з рахунком 2:1. Це перший раз в історії, коли чемпіона Серії А було визначено після матчу дербі.

Голи Франческо Ачербі та Маркуса Тюрама принесли перемогу Інтеру. Команда Сімоне Індзагі повністю домінувала в першому таймі, і Ачербі відкрив рахунок після подачі кутового від Дімарко (18').

Інтер продовжував тиснути і в другому таймі, а Тюрам подвоїв перевагу потужним ударом на 49 хвилині. Хоча Мілан відіграв один м'яч зусиллями Томорі (80'), але господарям поля не вистачило часу на більше. Інтер зберігає свою безпрограшну серію в чемпіонаті до 27 матчів (22 перемоги, 5 нічиїх) та святкує 20-й чемпіонський титул.