Інтер переміг Мілан у дербі і став чемпіоном Серії А

Понеділок, 22 квітня 2024, 23:44
359
0
0

У понеділок, 22 квітня, відбувся матч 33-го туру італійської Серії А, в якому Мілан на Сан Сіро приймав Інтер.

Підопічні Сімоне Індзагі вийшли вперед на 18-й хвилині зустрічі. Франческо Ачербі відзначився після передачі Бенжамена Павара.

На початку другого тайму "нерадзуррі" подвоїли свою перевагу. На 49-й хвилині Маркус Тюрам з лінії штрафного ударом низом поцілив у ближній кут.

Під завісу поєдинку "россонері" відквитали один м'яч. На 80-й хвилині Фікайо Томорі вдало зіграв на добиванні та повернув інтригу в це протистояння. Проте уникнути поразки підопічним Стефано Піолі не вдалося.

Інтер здобув перемогу 2:1 і став чемпіоном Серії А за 5 турів до закінчення чемпіонату.

Перемога в дербі дозволила "нерадзуррі" оформити 20-те в клубній історії "скудетто".

У підсумку Інтер має у своєму активі 86 очок і продовжує лідирувати в чемпіонаті Італії.

Мілан із 69 балами перебуває на 2 сходинці турнірної таблиці та продовжує боротьбу за "срібло".  "Россонері" на 5 пунктів випереджають "Ювентус", який перебуває на третій сходинці.