Понеділок, 22 квітня 2024, 09:17
326
0
0

Парі Сен-Жермен зробив крок назустріч титулу Ліги 1, адже впевнено обіграв Олімпік Ліон з рахунком 4:1 на Парк де Пренс. Ця перемога стала підтвердженням того, що команда може успішно грати навіть без Кіліана Мбаппе, якого тренер залишив на лаві запасних.

Рішення залишити головну зірку на лаві запасних виявилося для головного тренера парижан Луїса Енріке абсолютно вірним. Вже на шостій хвилині господарі поля повели з рахунком 2:0, і в обох голах бра участь вихованець академії Ліона Бредлі Баркола. Спочатку його прохід лівим флангом дозволив Марко Асенсіо прострілити з лицьової лінії, і Неманья Матіч невдало зіграв у власні ворота (3'). Потім Асенсіо подав кутовий, Баркола скинув головою, і Лукас Бералду з близької відстані пробив у сітку на 6 хвилині.

Для гостей, які до цього матчу йшли на серії з восьми перемог у десяти зустрічах, це стало холодним душем. Однак їм потрібен був би подібний камбек, як минулого тижня, коли вони відігралися з рахунку 0:2 і перемогли Брест 4:3. Але цього разу вогнева міць атаки ПСЖ виявилася занадто сильною.

Навіть м'яч Ернеста Нуама не дозволив ліонцям серйозно розраховувати на очки. До перерви Гонсалу Рамус оформив дубль, спочатку головою замкнувши подачу (32'), а потім завершивши швидку контратаку (42').

У другому таймі господарі поля більше оборонялися, зберігаючи перевагу. Мбаппе так і не з'явився на полі – вперше за останні два місяці він пропустив матч цілком. Інтрига щодо його майбутнього трансферу зберігається.

Цікаво, що вже 25 травня ці дві команди зустрінуться знову у фіналі Кубка Франції. Ліону потрібно серйозно попрацювати над своєю обороною, адже їм також потрібно закрити п'ятиочкове відставання від Ренна та зони єврокубків. Тим часом завдяки цій перемозі ПСЖ збільшив відрив у таблиці Ліги 1 до 11 очок і продовжує боротьбу за всі чотири трофеї.