Манчестер Сіті націлився на новий рекорд у протистоянні з Челсі в Кубку Англії

Субота, 20 квітня 2024, 13:40
152
0
0

Цієї суботи, 20 квітня о 19:15, Манчестер Сіті зійдеться з Челсі у півфіналі Кубка Англії, причому не лише за вихід у фінал, але й за встановлення нового клубного рекорду.

Мрія "містян" досягти безпрецедентного чотирикратного успіху була розбита посеред тижня, коли вони програли Реалу по пенальті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Попри розчарування, їхні сили забезпечили нічию 1:1 після 90 хвилин, що має історичне значення для клубу.

Завдяки цьому результату підопічні Пепа Гвардіоли зрівнялися зі столітнім рекордом Манчестер Сіті - найдовшою безпрограшною домашньою серією в усіх змаганнях, яка становить 42 матчі. Хоча їхня спроба побити цей рекорд зачекає до матчу Прем'єр-ліги проти Вулвергемптона 4 травня, ще один новий рекорд чекає на них вже цими вихідними.

Якщо Манчестер Сіті вдасться уникнути поразки від Челсі Маурісіо Почеттіно на Вемблі, Манчестер Сіті встановить новий клубний рекорд - найдовшу безпрограшну серію в усіх змаганнях (включаючи домашні та виїзні матчі). Ця серія з 29 матчів перевершить попередній рекорд у 28 ігор, встановлений самим Гвардіолою під час його другого сезону в клубі в період з квітня по грудень 2017 року.

Нещодавня гра Манчестер Сіті проти Челсі є позитивним сигналом у боротьбі за Кубок Англії. Наразі Манчестер Сіті не знає поразок в останніх восьми зустрічах з "синіми" у всіх турнірах, здобувши шість перемог і дві нічиї.