367
0
0

Леверкузенський Баєр продовжує свій історичний сезон, закарбувавши своє ім'я в європейській футбольній історії новим рекордом - найдовшою безпрограшною серією в п'ятірці найкращих європейських ліг.

Після тріумфальної перемоги в Бундеслізі леверкузенці Хабі Алонсо здобули важку нічию 1:1 проти Вест Гема у другому матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи. Цей результат, який закріпив загальну перемогу з рахунком 3:1, виводить Леверкузен у півфінал, де вони зустрінуться з римською Ромою.

Ця нічия продовжила вражаючу безпрограшну серію Баєра до приголомшливих 44 ігор у всіх турнірах. За цей період вони здобули 38 перемог і 6 нічиїх.

Досягнення Леверкузена перевершує попередній рекорд італійського гранда Ювентуса, який залишався непереможним протягом 43 матчів у період з травня 2011 по травень 2012 року. Націлившись ще вище, Леверкузен намагатиметься продовжити свою безпрограшну серію до 45 матчів, коли найближчої неділі, 21 квітня, зустрінеться з дортмундською Боруссією в Бундеслізі.

Вест Гем та Баєр не змогли виявити сильнішого у матчі-відповіді 1/4 Ліги Європи (+ВІДЕО)

Бенфіка та Трубін не змогли пройти до півфіналу Ліги Європи (+ВІДЕО)