Сейв Трубіна потрапив до підбірки найкращих у чвертьфіналах Ліги Європи (+Відео)

П'ятниця, 19 квітня 2024, 10:49
629
0
0

фото Getty Images

У четвер, 19 квітня, відбулися матчі-відповіді чвертьфіналів Ліги Європи. За їх підсумками УЄФА опублікував топ-5 найкращих сейвів ігрового дня.

Зокрема, до цієї підбірки потрапив сейв голкіпера Бенфіки та збірної України Анатолія Трубіна у матчі з Марселем (0-1, 2-4 по пен.). Українець на 69 хвилині врятував свої ворота після небезпечного удару з меж штрафного майданчика від Жоффрея Кондогбіа.

Зазначимо, що в цьому сезоні Трубін вже зіграв 44 матчі за Бенфіку, в яких оформив 16 кліншитів.

Бенфіка та Трубін не змогли пройти до півфіналу Ліги Європи (+ВІДЕО)

Вест Гем та Баєр не змогли виявити сильнішого у матчі-відповіді 1/4 Ліги Європи (+ВІДЕО)

Рома дотисла Мілан у чвертьфіналі Ліги Європи (+ВІДЕО)