Сейви Луніна допомогли Реалу вийти у півфінал Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)

Четвер, 18 квітня 2024, 08:49
1237
0
0

У футбольну ніч з середи на четвер, 18 квітня, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті приймав мадридський Реал.

Кевін де Брюйне створив перший небезпечний момент у грі, коли прострілював з правого флангу, але Лунін здійснив сейв.

"Королівський клуб" відповів дальнім пострілом Камавінги, але Едерсон врятував.

На 12 хвилині Родріго відкрив рахунок у матчі. Вінісіус прострілив з правого флангу у центр карного майданчика і Родріго з першої спроби не зміг переграти Едерсона, а з другої відправив шкіряного у сітку. До перерви найкращим гравцем містян був Де Брюйне, який за перший тайм отримав оцінку 7.1. Кевін і сам бив по воротах Реалу і партнерів виводив на ударні позиції. Шанси відзначитись мав Голанд, але влучив у перекладу, пробивши головою. Першим на добиванні був Бернарду Сілва, але теж змарнував свій шанс.

Андрій Лунін творив дива у рамці воріт Реалу і заслужено став найкращим гравцем у складі обох команд у першому таймі. Відео сейвів українця дивіться тут.

На 76 хвилині матчу Де Брюйне все ж зумів засмутити Луніна. Доку прострілив у штрафний майданчик гостей, Рюдігер намагався винести м'яч, але той потрапив до Кевіна, який вгатив шкіряного у ворота гостей - 1:1.

Доля матчу могла вирішитися на 88 хвилині, але Беллінгем завадив Голланду прицільно пробити головою і м'яч пролетів повз ворота Реалу.

У основний час команди зіграли внічию 1:1, а за сумою двох матчів 4:4 і гра закономірно перейшла у екстратайми.

У компенсований час до першої додаткової 15-хвилинки Антоніо Рюдігер залишився в штрафному майданчику МанСіті і зіграв, наче форвард, вийшовши на ударну позицію після передачі Діаса, але не зміг влучити у ворота Едерсона.

У другому екстратаймі команди голів не забили й гра перейшла до серії пенальті.

Лунін парирував 2 постріли з одинадцятиметрової позначки від Бернарду Сілви та ексгравця Реала Ковачича.

У мадридців не забив з пенальті лише Модрич. Сейв - в активі Едерсона. Цікавий факт, що Едерсон сам взявся пробивати один із пенальті і переграв Луніна.

Вирішальним став пенальті у виконанні Антоніо Рюдігера, який приніс Реалу путівку у півфінал.

Український воротар Андрій Лунін став гравцем матчу отримавши найкращу свою оцінку у "королівському клубі" за всю кар'єру - 9.5 від Sofascore.

У другому чвертьфінальному матчі цього вечора Баварія мінімально перемогла Арсенал і вийшла до 1/2 фіналу. Детальніше тут.

У півфіналах Ліги чемпіонів ми побачимо протистояння Боруссії Дортмунд і ПСЖ, а також Баварії та мадридського Реала.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матч-відповідь.

Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (пенальті – 3:4) (Перший матч – 3:3).

Голи: Де Брюйне (76) – Родріго (12)